Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

neděle 26. října 2008

Jak provádět údržbu ruce?Jak provádět údržbu ruce?

Chcete-li ruce rostou jemné, krásné a pružné, je nutné provést pečlivou údržbu. Údržba ruky udělat následující aspekty:

Nejlepší je si umyjte ruce teplou vodou a mýdlem, nepoužívejte mýdlo na mytí rukou ihned po použití speciální krém na ruce a krém na ruce v ruce, aby vytvořily tenkou vrstvu filmu, hrát ochrannou roli ruce, ruka z vody stimulace a mimo nečistoty.Počet špinavý, rukavice. Po dokončení práce v domácnosti, praní s octem nebo citronovou rukojetí, obsadil s vitamíny pleť potřebuje a nutriční tuku. Po koupeli a před spaním, měly by být více než ruce barvy na některé z oleje z mléka, pečlivě masáže, můžete mít pleť hladkou.

Běžně se používá teplá voda a namočte si ruce je docela dobrá. Škrobu ve vodě a přidá se trochu lépe. Plus řada ovocných šťáv ve vodě, přičemž se ponořte na 10 až 15 minut v této kapaliny, suché, litiny Cream, zvláště hrubé ruce, mýt si ruce před spaním, malované krém na ruce, nasadil rukavice na lůžko, příští ráno, bude ruka stane hladká jako nikdy předtím, ruční závada drsné a syrové, mohou být použity na nehty nůžky bude závada řez prst do teplého olivového oleje, aby nasákly na chvíli, bude účinek větší lepší.

 1. lancome
 2. la prairie
 3. clinique
 4. kose
 5. sofina
 6. guerlain


1 komentář:

brandfragrances řekl(a)...

Po hoří jak se nepohoda


 Q: co by měla dělat po slunce bělení údržby?


 Odpověď: to by mělo být vhodné podle skutečnosti kůže bělení oprav.


 Allows mírné zarudnutí, drobné popáleniny, bavlněné podložky s vodou make-up nyní čelí. Nepřetržitě nahrazení bavlny pad, dokud je chladná kůže je dosaženo. Na tvářích, nos a tak část Pan červená střed, pacientů a opatrně studené obklady. Po čelí krém pro zvláčňujícími a je založen na kůži použitá podmínka emulze nebo jiné bělení kůže péče, výrobky péče o pleť.


 Allows obecně mnohem citlivější kůži vytápění čas, věnovat pozornost k používání sedativní účinky make-up vody pro obložení, je nejlepší použít pro svou kůži make-up vody led komprese. Make-up vodní chlazení v lednici, je dobrý způsob, jak když led komprimovat. Používejte krém obsahující žínka namísto krém.


 Allows horečky bolesti, to je již blízko k vypálení těžké poleptání. Jediný způsob, jak je komprese vodního ledu, není nic jiného, kostky ledu do gázy navlhčí po ledové vody v ruce s tváří, neustále mokrý, studené obklady, takže vaše pleť chladno.


 Kromě toho na kůži po spálení od slunce, pokuste nepoužívat loupání masku, chcete, aby se zabránilo dalšímu poškození kůže. Kromě toho vysycháním vlhkost kůže je vzhledem k spálení sluncem snižuje schopnost pouze s zvláčňujícími make-up vody není dost, pomocí použila krém, zlepšit schopnost kůže zvláčňujícími ve stejnou dobu, zlepšit suchém stavu kůže. Po delší dobu a pokuste se dlouho vzhůru udržovat přiměřený odpočinek, zlepšovat imunitu kůže, vyhnout se vzniku melaninu, pihy a tmavé kruhy.