Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

úterý 30. června 2009

Sex-appeal z "tělesného pachu"
  Sex-appeal z "tělesného pachu"

  Každý subjekt má svůj vlastní fyziologické zápach, zápach často nelze jednoduše vlastní pach, a může cítit jen další talent. Vzhledem k rozdílům v životním prostředí, pro zaměstnání, pracovní podmínky, to vlastní fyziologické dechu, často zahraniční zápachu zakrýt, samozřejmě, tyto cizí pach praním odstranit, obnovit lidské byla atmosféra. Dívka zasazené do náruče muže, často muže, který je snaha o pocitu bezpečí, ve skutečnosti, pocity muže v jakési "Manly" je důležitým faktorem.

  Pro čichu, obecně, více žen než mužů jsou více citlivé a vlastní fyziologické ženské tělo zápach než muži silné, jeho síla měnit se změnami menstruačního cyklu. Často máme tuto zkušenost, chůze v noci, mladá dívka se valila z boční chůze, chůze ke mně opojně voní, takže se budete cítit nepopsatelný pocit dobře. Tento pocit se konala v milenec, který se promění v radost a potěšení z jednoho pohlaví, což je nepochybně láska, že mají určitou roli při podpoře. Bit mladí lidé popisovali tento druh pocit: v ulici lampy černé uličce, muž spěchal pryč ode mě, nevidím ji (jeho) tvář, já nevím, je muž nebo žena Nicméně se domnívám,? k jediná žena k teplé a aromatické, to mi dává velkou radost, tak v mé mysli, okamžitě se objeví ven krásné dívky obrazu, a non-nápad ... ", můžeme vidět, cítit jak silná touha může být vzrušený.

  Nicméně, zápach stát překážkou k lásce, ale také vážně ovlivnit kvalitu manželského sexuálního života, nebo dokonce potlačení sexuální touze produkovat.

  Různé časy, různé rasy, různé osoby k zápachu preference byla jiná. Někteří lidé mají rádi elegantní, světla, to bylo neobjektivní vůči bohatý, silný, a dokonce i někteří lidé, jako tělesný pach, a výsledný sexuální potěšení z čich, někteří učenci tzv. čichový láska. Dnešní Evropa a Spojené státy se muži a ženy jsou zaměřena na tělesný pach podobný, ale více silný pižmový vůni, si myslí, že vůně je plná ingrediencí, které mohou usnadnit jejich sexuální touha značně zvýšil.

  1. sisley
  2. ysl
  3. bioderma uriage


  品牌
  BIOTHERM 碧兒泉
  品名
  純白休閒側背包_包包
  存貨  有
  規格/說明
  150 $ 1200 
  產品說明:  
  白色配上淡藍色的滾邊,造型搭配&實用性,真正超值的限定必備款
  銷售類型
  Wholesale


   2 komentáře:

   brandfragrances řekl(a)...

   Června bělení bitva


    Ta může zajistit, že všechny expozice sezóny, jiné než kompaktní svalů, barva kůže je také otázka odhalení nás ne nás důležité ukazatele. Malé popruh, břicho kapely, malé. horké kalhoty a sukně pokrývající kůže, je-li to mimo veletrh, zdraví, který se nazývá oči.


    Existuje přísloví v Číně deštivý den a bělení ani přes noc věc, když počátkem letní slunce jen ukázat trochu tepla a prohlásit tento bělení Svatá válka oficiálně začala.


    Bělení klíč:


    A slunce, udělat dobrou práci slunce, války a nemelanomové, prevence melaninu generace a srážek; let války a k zabránění kůže, věk skvrny, pigmentace.


    Tyto tři velké bitvy všemožně usilovat o profesionální bělení salony zahraniční pomoci na straně jedné práce také muset pracovat doma, mají již uvedeny různé značky bělení výrobků na trhu nabízí spoustu "munici", zbytek je pod kůži a předvolby správná volba.


    Kosmetický salon: zkonstatovat, že nová strategie pro nástroje


    Mnozí nadržoval salony, polovina důvod pro to je, protože někteří zaměstnanci než nástroje. Proto bělení bitev, neustálý rozvoj a zavádění nových zařízení, nových technologií může vést k lepší výsledky bělení. Jiných důvodů, které se snadno těla bílý, to je co jsme doma není snadné se v OH.


    Yang Shufen, hlavou Lady Yang Shufen krásy hubnutí centra s reportéry, obličeje, bělení výrobky hlavně v zahraničí s zředěného pigmentu a mírné l vitamín c není stimulovat, Čína zdůraznila vzorec protiprůjmový a rostlin. V krásy centrum, prostřednictvím biochemické nástroje kombinované s micro aktuální produkty k dosažení komprimaci, propustnost, přirozené bělení efekt.


    Slečny Yang řekl, že tělo bělení pomoci kapsle a jóga masáž technika. V prvé řadě na rose crystal prášek loupání, tak aby po kůže lépe pohlcují bělení složkou. A pak o obecné použití mléka tělo masky, s čerstvou vedení filmu balení do kapsle, asi 30 minut před jóga aromaterapie masáže. MS Yang novinářům řekl, že "bělení produktu trendy v salonu krásy je čistě přírodní, zeleniny. Tělo bělení dvakrát nebo třikrát nejlepší měsíc. 」


    Švýcarsko laimanna mezinárodní dámy na starosti klubu novinářům řekl, že bělení výrobky zahrnují snížené plaketu formace, Dodge epidermální pigmentace a slunce a další. Jejich používání fluorescenční svalů bělení produkty dominují rostlin, ovoce, jako například moruší, Ocean lékořice, opuncie a citron, mučenka extraktu. Zde nové "thajské aromaterapie svatostánku" (dole, Wang Lei, fotografie), v venkovní rostliny, bambus plot kolem tabernákl, seděl v do thajské herb fumigaci v tabernákl, kompletní léčbu aromaterapie. Po každém pročítají RMK SOAP bar, ležel na posteli ve stanu, matně květinové spěšně oponou gázu zhodnocení a vysoké oblohy, obsahuje byliny, bylinné masážní koule Sesame kůži pohodlí a mírný vánek vůně do nozder této jednotky, lidé chtějí opít a spal.

   brandfragrances řekl(a)...

    Domů bělení produkty: čerstvé čerstvé přísady


    Bělení je jedním z nejvíce starostí na asijské kožní péči ponaučení. SK-ⅱ, Lancôme, Shiseido a další významné značky zahájili pro asijské kůže bělení produkty, čištění, make-up vody, podstatu, oční krém, krém, obličejové masky, bělení masážní krém z jeden po druhém, Givenchy a dokonce i poskytuje celou škálu tělo bělení výrobků, jako například Exfoliating krém, krém, krém a bělení kůže těla sprej.


    Čerstvé zobrazení 1: vitamín c


    Vitamín c bělení hlavní silou hlavní značky v létě je téměř složkou. S vitamínu c jako hlavní základna, v kombinaci s přírodní rostlinné přísady a značku hvězdy složka a zvýšené koncentrace nebo pomocí nano technologií, mikro tukové kapsle nanášení technologie, kapsle s více vrstvami nátěrových systémů například různých dopravních série a média k bělení výsledky. "double" koncept, je také charakteristické bělení produkty tohoto roku.


    Čerstvé 2: přírodní květiny a rostliny


    V posledních dvou letech, asijské vítr v různých oblastech, jako je například móda, doplňky, domácí jít svou cestou. Dokonce i bělení je nevyhnutelně Římané, přírodní rostliny a květiny a byliny na bílé ploše září tohoto roku.


    Čerstvé 3: imunizace bělení technologie


    Bělení kůže sebeobranu sil je 2004 bělení proudu. IPF imunitní bělení technologie, heřmánkový extrakt a bio chemické kvasinek a 12 druhů složek čínští fytoterapií, k překažení a zabránění nadměrné pigmentace hromadění a vznik skvrn a buněk, zdravé kůže.


    Bílá hvězda


    Víc lásky, než hvězdy "tvář", pro bělení, mnoho herečky jsou přirozeně mají své vlastní metody.


    Maggie Cheung: přírodní pletí, ale je to dobrá pleť péče. Mám rád ovoce kůže, žlutá kůže lze provést čisté bílé. Pokud v modulace ovoce, med, vaječný bílek masku, přidejte džus slábnoucím pigmentu byliny, bělení efekt bude ještě lepší.


    Cecilia Cheung: krém na opalování, bělení a zvláčňujícími je být informován o každé sezóny, dokonce i v zimě nejsou neopatrný, outdoorové aktivity, počítač, by měl aplikovat krém bělení. Brzy do postele a brzy co nejvíce, jíst více potravin obsahujících vitamín c, je dobrý způsob, jak výhody bělení kůže.


    Zhou Sün: aby Bílá pleť, čtyři roční období krém práci je třeba udělat dobře. Nejen v létě, po jeden den slunce já budete čelit doma ledu, sedativa, zvláčňujícími najednou. Ve stejné době já myslím, že je odebrat značku důležitější než make-up, který je také dobré kůži čisté a transparentní metody.


    Xu jinglei: v létě, ne jako používat opalovací krém, připadá mi velmi mastný. Ale aby ať černá kůže, nahrazuje bude tónovaná myslela krém, účinek je velmi dobré. -Li strach z Tan, jen po lehké bavlněné pad je pokryta toneru kůže s půl hodiny, může snížit poškození kůže, nebylo snadné zčernala.