Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

pondělí 2. listopadu 2020

Jak používat umělé řasy?
  Jak používat umělé řasy?

  Pokud se řasy jsou tenké, můžete použít metodu vkládání falešných řas, aby řasy vypadají silná.

  Vyberte si správnou barvu je velmi vhodný pro asijské ženy barva je tmavě hnědé nebo černé, tak to falešné řasy vlastní řasy, prolínají se vypadat přirozeně.

  Ořezávání falešné řasy si koupili falešné řasy příliš krásné, velmi přirozené, a neměl by být připojen k neporušené, je třeba správné prořezávání se provádí. Trim, dvě oči, musí být falešné řasy odstíny hustoty konzistentní. A falešné řasy mohou být také snížit na polovinu, zveřejněny na stránkách doufá, že posílení, jako k vnějšímu koutku očního víčka centrálních. Pokud chcete, aby se obě oči podívat blíže na lince vyslaný mimo; Pokud chcete zobrazit pouze některé z vnějšího rohu pasty pro některé.

  Potažené s trochou lepidla vložit umělé řasy, umělé řasy, The Edge, a to díky snadno spadnout na obou koncích, by měla být dávka o něco více lepidlo nebude držet falešných řas. Pak potažené vrstvou řas lepidla podél řas. Lepidlo Pro suché přilnavost nejsilnější, asi 5 sekund, dokud lepidlo plastové rychleschnoucí, dát umělé řasy zatáček změkčit. Pak oči tvář do zrcadla, nastavení úhlu dobrých falešných řas, jemně podél řasy root na umělé řasy. Ručně asi 10 sekund, skutečné a falešné řasy, aby směs úplně. Pokud lepidlo potažené množství falešných řas přirozeně kombinovat s reálnými řas. To ukazuje, že ne méně lepidlo žádné řasy podle řasy pryč. V tomto okamžiku můžete použít párátko k vyzvednutí na malém lepidlem aplikaci do oka, a pak opatrně stiskněte a podržte řas, řasa se lepidlo suché opravit. Je pozoruhodné, že v kombinaci s nejsilnějším lepidlem Pro suchou na kůži je transparentní, s dobrými výsledky. Pokud je lepidlo suché, když vyvěšena, falešné řasy lepidlo není tak silná, že se bude prohýbat. A pak několikrát opakovat, bude lepidlo se bledý a musel použít oční linky změnit kryt.

  Upravené falešné řasy na očních víček vložit falešné řasy, pod řasami by maloval řasy olej s cílem získat horní a dolní koordinovány. Nebo oční linky jemně vedle víčka k tomu velmi zřejmý řas, jako stínu řas. Lze také použít oční linky, tužka na oči malované ručně a pak kvetoucí otevřené.

  Údržba umělé řasy, umělé řasy tenká jemná, velmi křehké, takže buďte obzvláště opatrní při používání. Vyjměte z krabice, nemůže být nucen na její straně jeho mrtvý tah, že ve směru z řas s prsty opatrně vyjmout, odlepit od oční víčka, a drží falešné řasy z High Noon, "shabu" strhnout najednou, akce jednoduše agilní, a vyhnout vybourání táhne dvacet tři kořenové vlasy. Použité falešné řasy zcela odstranit lepidlo z výše uvedených, elegantně zapracovány do krabice. Všimněte si, že oční stíny pudr, řasenka ropy se drží falešné řasy, jinak se zašpiní, zničení falešných řas.


  wholesale perfume
  perfume wholesale

  1. http://www.perfume.com.tw/jp/
  2. wholesale skincare
  3. skincare wholesale
  1 komentář:

  brandfragrances řekl(a)...

  Jak používat řasenka?


   Dvojice hezký lesklé oči, fólie na tlusté zakřivené řezání dlouhými řasami, zvýšíte tvář krásy. Proto jsou velmi důležité řasu péči a kosmetiky. Je velmi pomalý růst řasu, je rovněž poněkud krátká, ale má silný hustota je založen na výši své vlastní vlasy váčků může být, je-li vaše vlasy řídké povahou, že neexistuje žádný způsob, jak se stát tlusté. Řasenka světlo dámy často používají na usnadnění růstu, aby původní lesk je nudné a řídké řasu pohled černé a tkané textilie.


   Řasenka je kosmetické, zpřehlední řasy, kosmetických výrobků a zvýšené barva vložit. Běžně používané barva je černá, hnědá, modrá, průhlednou barvu a tak dále. V současné době jsou prodávány převážně na trhu emulgace řasenka, zvyšují účinek nonghei estetické cítění a začít prodloužíte řasy, může tvoří řasa je krátká, dobře, lehký nedostatek.


   Ran smetany, vyberte poznámky po několika aspekty: řasami krém na oční by bezpečnostní neškodný, a bez podráždění, jako použití Shi omylem padnout do oka v, není k dispozici nemá smysl žihadlo; řasami krém by měl mít mírný lesk, pomocí Hou dělá oko řasami barva hluboké, má lesk, vyráběné lépe krásy se umírnit efekt; jemný krém tělo uniformu a regulátor konzistence více snadno čistit, viskozita zpráva nemá jednotné, pomocí Hou řasami není proměnná tvrdě, a nemá ani caking; řasami smetany sušení Hou nemá ani regulátor víčka, je nebojí Khan a slzy, a déšť namočil.


   Ran krém pomocí: první bude řasami klipy umístěny v řasách kořeny, klipy pevně řasami a mírně Shang Alice, zůstat 2 minuty, pak bude řasami klipy do ran tip oddělení mobilní, každý přes 5 mm, klipy pevně řasami, zůstat 2 minuty, dokud se řasami tip oddělení, potažené moje oči řasami Shi, bude řasách stopy a oči paralelní, od Shang víčko uvnitř začal, kořen root na křídový papír řasami; řasami oko potažené Xia Shi, bude řasách stopy a paralelní nos, štětcem hrotu kořen root na křídový papír Xia řasami. Mimo rohy namaloval trochu víc takže můžete provádět oči se větší. Řasy musí být kořenová samostatnou, není srostlé. Lepí dohromady řasy, je obtížné vidět, pokud vás držet pohromadě, můžete pomocí štětcem řasa je setřela.