Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

Krása menstruace, dny se nebojí

Krása menstruace, dny se nebojí


 Fyziologie ženský cyklus je víc než jen přirozený proces, ale také blízký vztah s mládím a krásou. Pokud jste schopni se naučit jednu z podivné, "uchování krásy" již není s-té nabídce vzdálený sen
Krása na pár dní menstruace se nebojí


 Fyziologický stav během začátku menstruace a kojící opatření


 Fyziologické změny: neutrální kůže je suché nebo náhle nenávidíš mastné pokožky. Vlasy a kůže, lehké ropy, je dokonce i hodně lupy. Kůže se stává drsné a Matte. Čelo a tváře z několika malých akné. Je to proto ženy v jeden nebo dva dny před předmenstruačním období, vzhledem k změnám v hormonů v těle, zda je to kůže nebo vlasy, Deanniny sekrece silná, což moc pomády, vlasový olej těžší, snadné dlouhé pupínků.


 Způsob péče o domácí kůže:


 Snižují postupy péče o pleť: kůže péče a péče o pokožku snížit počet, obvyklým podněcovala typu do cleanlily typ.


 Vyrovnávání ropy sekreční: menstruace v počátku užívání výrobky péče o pleť je přednost ropy, v oleje více t část podstatu vrstvu vyrovnávání sekreční ropy.


 Posílení Sun: sebum vzhledem k silné sebum sekreční nejen zablokován póry, na stejný čas snadné formaci lupy pigmentů, černá spatřen podstatně zvýšil. Tentokrát kůže náchylné k UV efekty, je velmi náchylný k vrásky a skvrny při venkovních aktivit, dokonce i v podzimní a zimní slunce bloku by měla rovněž věnovat pozornost a pak vyberte obsahovat Hydroxykyseliny, nukleové kyseliny, vitamín c a dalších produktů pro udržení účinek bělení kůže.


 Zaměření na vitamín c a vitamín c vitamin b: lze nesmí jen bránit vzniku lupy pigmentu, a vrásky, dokonce i snížení příčinu zvýšené lupy pigmentu lipidovými peroxidy. Kromě toho generace vitaminu b může zlepšit nerovnosti kůže, chléb.


 Lehká vysoce nutriční výživy pro vás lepší: týden před instance vybíjí menzes, jíst by měla být lehká, snadno se trávení, eutrofizace. Bílkoviny potraviny, jako maso, vejce a bean curd, sojové boby, doplnit ztráty živin v předmenstruačním období, rostoucí zelená listová zelenina, ovoce, ale také k pít hodně vody zachovat hladké vylučování a pánevní dopravních zácp snížit. Menstruace před instance, některé ženy cítí bolest, často se v zádech není cítit jako jídlo, pak stejně prožere pikantnější, snadno naštěpené jídlo, jako jsou například data, nudle, občerstvení s slzovky. Vyhněte se slané potraviny. Slané jídlo je zvýšený počet skladování soli a vody v těle, je náchylný k otoky, bolesti hlavy a tak dále. 10 dní před menstruační instance začít jíst potraviny nízko sůl, sníží výskyt příznaků.
Období krásných žen


 Menstruační potíže reakci a ošetřovatelské péče přístup:


 Před pár dny také olejovitý vzhled dostane náhle vyschly, a tvář má malý zlobivý. Vzbuď se příští den, obličej a oči oteklé. Bledě, ret barva je bílá, bez lesku. Mírně aby dlouho vzhůru, se zobrazí tmavé kruhy. Když menstruace, vzhledem k důvodů hormonální sekrece, suché kůže je hlavním rysem nějaké ženské kůže menstruace. Pokud nedostatek spánku, nadměrné únavě v tomto období, můžete nechat oči krátce pigmentace, tyto změny obvykle zmizí přirozeně po v předmenstruačním období.


 Způsob péče o domácí kůže:


 Zdůraznil mírné čištění: čisté kůže s teplé vody 2 - 3 krát denně, správné čištění smetana obsahující přírodní rostlinné složky, jemné manipulace se vyhnout stimuluje kůži.


 Zabránění infekce kůže: kůže zvyšování citlivosti menstruace, náchylný k alergické reakce, takže byste se měli vyhnout použití příliš mnoho kosmetika, aby využívání není snadné vyvolat alergické reakce, nebo běžně používaný a ne alergické reakce na kosmetiku.


 Hluboké zvláčňujícími tělo: v předmenstruačním období každé ráno a nejen nutnost použít vlhčící účinek kosmetiky a kůži tekutina péče mimo, používání šamponů, lázně a mytí dodává emulze se zvláčňujícími složkami. Do té doby můžete používat vodu pevně pleťovou masku každý den nebo příští den, lépe uzamknout vlhkost kůže.


 Použité béžové oko: každý večer dělat masáž očí se studenou smetanou kolem očí a jemně kolem očí kruh a potom použít prst špička orbitálních, stisknutí klávesy na pokraji na oběžné dráze, masáž skončil, smetla studenou smetanou. Pokud víčko otok, mohou dva bavlněné pad máčené v čaji a odstranění uložených na víčka 10 minut později odebrán, eliminating menstruační oční únava, opuchlá a tmavé kruhy.


 Krev vytápění pokračovacího řádku, v předmenstruačním období nezbytné žádné kouření víno teplé a suché potraviny, jako například pepř, zelené cibule, česnek, pepř, zázvor, skořici a barbeque smažené jídlo. Případ studené krevní koagulace, není příznivé pro menstruační krvácení otevřené toku, předmenstruačním období by měla Nejezte syrové a studené potraviny, jako je například studené nápoje, studené jídlo, syrového ovoce a tak dále. Kontrakce kyseliny krve, kyselou chuť není přispívající k menstruaci a hladké právě menstruaci by měly jíst méně kyselé potraviny, jako je například nakládané zelí, švestka, švestka, švestka, citron, atd.


 Během menstruace bude mít ženské tělo a tvář mírný otok, takže nejím příliš slaná jídla. Jíst více potraviny obsahující hořčík, vitaminy skupiny b, jako banány, minerální vodu a zvířecí játra, metabolismus se může stát lepším. Pijte dostatek vody k doplnění nedostatku vody v těle. Ne proto, že krev vykrmovací pro fyzický rozdíl, měli byste jíst více potravin a mohou zlepšit vstřebávání železa v železo obsahující proteiny.


 Udělej něco, který bude podporovat metabolismus Aerobní cvičení, aby se zabránilo nevědomky tlustší a během této doby.