Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

Jak kulturistika hrudníku?

Jak kulturistika hrudníku?


 Ženy s věkem, některé ženy prsa začínají se uvolnit, suché a deformaci, je to způsobeno vysoce sekrece estrogenu během puberty. Po zadání středního věku, s snížením sekrece estrogenu, hrudi hrboly a rozvinuté bude také klesat. Tento problém pouze v hrudi vyvinutá cvičení udržovat a provádět kulturistika hrudníku. Kulturistika v hrudi můžete zabránit prsu atrofie, robustní pectoralis sval a udělat prsa vypadají buclaté a vysoké, což brání předčasné prsu oji. Několik aerobik hrudníku jsou popsány níže:


 (1) vzpřímené nohy mírně od sebe, zatímco getter ruku Xiang Qianping. Naklonil se dopředu, narovnej, ruce dozadu nad horní část 90o. Horní část obnovit, pak pomalu přesunout do záhlaví uvedených výše, sání, paže dolů, vydechněte. Udělej to čtyřikrát v řadě pro skupinu.


 (2) kleku, obě dlaně zaúčtována, vzestup. Přepnout, hruď se blíží k zemi, v téže době dýchání. Tato akce je, pokud se chcete cítit prsních svalů neboli hrudníku v síle, nepoužívejte boky dozadu, vypůjčit si od sílu bederním a nohou. Obnovení dech, udělej to pro skupinu 8 krát.


 (3) postavení s oběma nohama přímo, dva prsty rovně co nejvíce, obě ruce za sloup, podporu ukazuje na ruce a nohy a zvednout tělo, horní část těla a nohy co nejvíce do úrovní, dech, obnovit dýchání, udělej to pro skupinu 8 krát.


 (4) metrů před a po oddělení, bývalý obloukem krok, ručně vyžádané, ruka rameno přímo vpřed prostřednictvím horizontální roztáhnout, pak zpět, jeho ruce před hrudník. Akce souvisle, 15 ~ 20 krát za minutu.


 (5) kliků, v 15 ~ 20 krát za minutu.


 (6) ručně Táhni paže, dlaní obrácenou dopředu a pak mu ruce u půlkulatého výstava po obnovení do začátku akce, to 25 ~ 30 krát za minutu.


 (7) nohy otevřené a mávat rukou vyžádanou nahoru, ruce nad hlavu na kříž akce, dlaní obrácenou, rychlost 25 ~ 30 krát za minutu.


 (8) přírodní otevřené nohy, prohnul, ruka vyžádané, mával rukama před těla na kříž akce, zastavte se na chvíli k obnovení. Udělej to 25 ~ 30 krát za minutu.


 (9) s oběma rukama držel Činka stojan v jedné ruce a shoulder vysoko před jednou rukou podél nachýlenou stranou a ruce nahoru a dolů prekurzor střídající ploché Činka rychlost jako výše.


 (10) před tělo vytvořit velké smyčky dva ozbrojení kříž Činka, praxe to Předkloň se, ruce za záda jako možné, dělají to 25 ~ 30 krát za minutu.