Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

Podzimní péče masáž kůže?

Podzimní péče masáž kůže?


  Blink of an eye, podzimní vánek živě na stromech. Testy kůže po letní teď oddech času. S výjimkou udržet kůži čisté, masáž by měla být si to nejúčinnější krása zdraví a vitalitu. Masáž je vhodné stimulace intenzity, která mohou podpořit krevní oběh, sekreční sebum a pot fungovat řádně, rozšiřuje funkce podkožní tkáně, činí pokožkou dynamičtější. Tedy masáž kůže únava doby zotavení, prevenci stárnutí kůže má velmi dobré výsledky, je vhodný k úporně bojovat, v létě, vyčerpání kůže obličeje. Ve stejné době, po masáž měkké, otevřených pórů, pomocí make-upu vody z kůže a výživa může plně proniknout na kůži. Masáž nejen krásu lze dokončit salony, rádi vám představí některé jeho vlastní metodu masáž doma bude řádně schopen udělat, jak dlouho jste vytrvat, přístup, se bezpochyby stane kůže vyhrát zimní krása sněhu.


  Metoda a prvky masáže:


  Protože masáž po pleťových potřebuje odpočinout, tak, masáž je nejlepší čas jít spát. Poté, co si umýt obličej nebo lázně, pleťových čisté a vlhká, je nejlepší čas na masáž. V tuto chvíli musíme musí nejprve potažené vrstvou masážní krém (obvykle slavný make-up značky spustit speciální masážní krém), nebo můžete malovat make-up zvláštní olivový olej. Masážní krém nebo olivový olej role je aby kůže obličeje hladké, aby hladce pohybu prstů a rukou. Pokud není nic malování, lze snadno kmen poranění obličeje podkožní fibróza aby surové kůže. Proto nelze "Utři háček".


  Masáž Basic je "třít," "klepání", "prachy" koordinovat tyto tři akce pro masáž.


  Většina pravoslavných přístup byl "si", se provádějí prostřednictvím svalů a krevní tok směrem. Je v očích v masáž ve tvaru kruhu rub, formy na přesun nahoru a dolů a zbytek ze středu z odření.


  Je břišní kohout s prstu, je snadnější vybrat nejlepší pro prevenci očí vrásky.


  Špetka se používá, když chcete urychlit tváře, krev do oběhu přístup s vaším palcem a ukazováčkem je velmi efektivní. Tyto tři metody lze použít samostatně, je nejlepší použít. Ne tak rychle, manipulaci nebo nadváhou, čelit a cítit tlak. V rytmu 3-5 minut masáž, kůže by měl cítit pohodlně a uvolněná.


  Po masáž použijte bavlny pad nebo měkká papíru vymazat všechny masážní krém, trochu teplé vody (umýt obličej než trochu horké vody), mýt, masážní voda zbarvená make-up a potažené zvláštní nutriční krému, v noci.


  Jemné, zdravé kůže, masáž jednou každé 3 dny, jako jsou například suché kůže, surové nebo starý, měli bychom se držet masírovat každý den.