Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

Její kůže hrají nástroje vítr a řetězec může být zrušena

Její kůže hrají nástroje vítr a řetězec může být zrušena


  Často po přítel jaký druh kosmetických prostředků na trh má jen malý účinek, který funguje nejlépe ve své třídě takové otázky, jako puzzle dnes stručně popisuje několik různých účinků kosmetických prostředků:


  Zbavení únava VS zvýšila odolnost


  Hloubka 1, efektivní péče: v žádném případě multi-effect oprava smetana


  Dim v žádném případě větší účinek opravit sestra krém do svého plného účinku péče o výhodu vyhrál celosvětové ocenění nejlepší péče o pleť krásy, její rozměr součásti jádra vzal v čerstvých může efektivní pro jemné pochvy a vrásky a kůži nedostatek pružné a kůže hmotnost nemá jsou a barvy a póry hrubé, přímých barev a věku místo a kůži sušení, sedm těžkých letech stopy, pomocí jen několik týdnu, může pocit skvrny odsolování, barva jednotnější.


  Speciální citlivé péče: citlivost kůže-li závažné, citlivé zacházení kurzy lze postaráno citlivé období pomocí kvalitní měkké stimulující produkty, nejlépe přírodní rostliny, obsahující imunizace Ning, allantoin, hamamelis, jako je například odstranění citlivých, zlepšit kožní odpor součásti výrobků pro péči o obličej každý den.


  2, kůže na čerstvý zotavení udržuje: Shiseido jemný pleťové krémy


  Unaveni kůže, v žádném případě nebude mít zdravé záře a elasticita kůže, takže vaše kůže, když se cítíš únavu, potřebujete-li rychlé kvalitní pleťové krémy, která rozpouští sedativní a unavená pleť. Své zvláštní složení může účinně řídit unavená a silný tlak maziva, dává na kůži a čerstvé, uvolnil na ochranu životního prostředí, aby se navracejí pružnost v kůži v beztížném stavu.


  3, profesionální opravy a dokonalý "Huan" Ngan: dokonalé světlé pigmenty Estee Lauder a částic opravit smetana


  Pokud můžete nahradit to jednoduché domácí péče pro komplexní profesionální krása být velmi dobré! Tento odstavec opravit sestra krém na může splnit tuto potřebu, si dnes nejoblíbenější "metoda mikro Crystal setřít kůže", umožňují Sbohem zdlouhavé samozřejmě krásy, jednoduše v vlhký obličej Shang rozmazání "dokonalé hwan NGAN částice opravit sestra krém" a jemně masírovat, na může chvíli pocit hluboké detoxikační teplý efekt, kontrakce póry, odstranění jemných pochvy, pomoc ztratil zdraví lesklý vzhled znovu regenerace.


  Režim péče o krásu: po taková strana unavená pleť, pokud chcete obnovit v nejrychlejší čas světlé a flexibilní, budete pravděpodobně chtít jít do salónu krásy, pro profesionální temno péče o pokožku. To je v současné době populární ošetřovatelství kurzu prostřednictvím aromatické koupele, jemný odlupování, esence importovat spreje, obličejové masky, masáž obličeje, oči filmu a více než jeden související aspekty ošetřovatelství, plný zmírňování pleťových péče, únava výkonnost zvedla.