Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

neděle 2. listopadu 2008

Mezi muži středního věku jak se kůži?
  Mezi muži středního věku jak se kůži?

  Muž kůže je obecně drsná plocha přilnavost nečistot často ucpání pórů, což vede k vlasových folikulů mazových žláz a onemocnění, zejména lidé ve středním věku, vzhledem k poklesu fyziologických funkcí, je náchylný k vrásky, laxnosti, otoky a jiné jevy. Proto péče o mužskou pleť věda je velmi důležité.

  Všimněte si, že tvář muži by měli věnovat zvláštní pozornost umýt, pokud je kůže suchá, se studenou vodou a teplou vodou střídavým tvář, stimulují krevní oběh místní kůže a zvýšit pružnost pleti obličeje. Mastná pleť dobrý nápad, umyjte si obličej s ručníkem a tepla 3 až 5 minut, poté omyjte mýdlem, vypraného masáž na chvíli, podpora místní oběhu kůže krve, ke zlepšení jeho stavu výživy, příznivé mazu vypouštění tak, aby obličej hladký. hladký, snížení vrásek a relaxační jevy. Muži normální kůže, studené, teplé vody praní může být.

  Vyvážená strava mužů středního věku je energie nejproduktivnější, oni jsou často bojovníci dieta sekce, zejména musel jíst sladké, SIM, koření, kyseliny a jiné dráždivé potraviny, nebo kouření, alkohol a jiné zlozvyky, a nemilují jíst ovoce a zeleninu, tělo vliv na zdraví acidobazické nerovnováhy. Proto, abychom měli zdravé kůže musí být vyvážená strava, jíst více zeleniny, ovoce, fazole, mléčné výrobky a další výživné potraviny, tabák a alkohol, adekvátní příjem bílkovin a vitaminů, stopových prvků.

  Ujistěte se, že spánek více než středního věku záležitostí, a někteří často pracovat dlouho do půlnoci, nedostatek spánku, což vede k vyzáblou, šedá, černá očnice, kruhy pod očima ukázal, rodí se více vrásek. Středního věku, aby byla zaručena kvalita spánku, dostatek spánku osm hodin denně. By však doba spánku neměly být příliš dlouhé.

  Zachování optimismus, často smutný, strach, podrážděnost lidí, může způsobit zranění z fyziologie těla, takže mějte, že optimismus je kůže více fit.

  Dodržujte holení vousů se snadno připevní na prach, bakterie, často se holit může udržet pokožku čistou a pomůže zachovat své mládí vzhled. Po holení kůži hrubý a nesmí vidět malou ránu, pak je třeba použít med výživové doplňky pro muže po holení, jeho speciální složky, které zklidňují pokožku obličeje póry přirozeně zmenší.

  Zvláštní péče věnovat pozornost ochraně kůže, především o v terénu nebo horkých mužů, a pracovat na sobě dobrý klobouk, vítr štít, ochranné brýle a další ochranné pomůcky, vhodné dát nějakou kožní ochranný prostředek, aby se zabránilo nadměrnému ultrafialové záření a prachu infekce.

  Řádnou údržbu muži by měli používat produkty Pánská kosmetika vyvinuté pro mužské pleti typu. Vítr a slunce, aby hrubou kůži, omyjte obličej, malované někteří muži krém, uklidňující med pomáhat hladkou kůži.   1 komentář:

   brandfragrances řekl(a)...

   Jak se pročistit nehty?


    Nehty na špičce prstu, je pomocného orgánu kůže, skládající se z husté nadržený bílkovin. Odstranění ochranných prst nehtem fyziologických funkcí, lze zpřehlednit prst, ruku. Údržba hřebíky, udržet si nehty zdravé, dokonalý tvar nehty vystřihnout, můžete si za vadu prstem, tak to ruce atraktivnější.


    Oprava methyl společné nástroje má methyl zkosení: pro tvar střihu nehty; methyl kůže zkosení: pro funkci trim methyl kůže; methyl lopatou: pro push up methyl kůže; methyl CUO: mill ploché hřebíky okraje, a dostupné hřebíky plastu; methyl měřítku lžíce; neboť kromě methyl rozpětí ulovené v chová z methyl měřítku; methyl kapesní nůž: pro vyřazené nehty na obou stranách kůže extra nadržený majetku; methyl kůže pinzety: klipy se není snadné zkosit z kůže methyl; methyl kůže řezání zemře: pro methyl kůži vyřezal.


    Oprava methyl metody, čisté ruce, s povrchu panelu dip methyl promývací voda bude hřebíky Shang pozůstatek z ropy setřít methyl čistit, pak rukou; s methyl zkosení bude hřebíky střihu do ideální tvar; s methyl CUO bude střih Hou, methyl rozpětí CUO hladké; s teplotou vody soft SOAP ponoření hřebíky 5-10 minut, dělá methyl kůže měkké, je jemné ponoření kůži mírně krátké, surové kůže ponoření čas trochu dlouhý, ponoření Hou opatření bude smetany péče o suché potažené kůží; s methyl lopatu bude účtovaná Yu hřebíky Shang methyl kůže nabízenou; s methyl kůže zkosení bude methyl kůži a nehty na obou stranách staré kůže zkosení, Použít kleště navíc nadržený znovu odstraněn; rozpětí s naběračku měřítku v štěrbině měřítku odstranění; smetana v jednoduché ruční masáž rukou.


    Existují několik obvyklejší tvary hřebík opravit oválný nehty: to je jeden z více populární a většina lidí jako obrazec. Je to prst tvar je koordinace nadace Shangu, bude zvýšené prst délka smysl, zlepšit krátký a tlustý prst obrazu; přírodní ve tvaru hřebíky: ve tvaru ruky a prst je nás, nebo účastní práce znamená není vhodné opustil dlouhé nehty lidí, podle nehty přírodní růstu pro řezání, délka mírně nad prstu, nehty horní oblouk potenciální; náměstí hřebíky: snadné explicitní široký, srovnání pro hřebíky částečné úzké lidí; Špička ve tvaru hřebíky: malé straně a prst fajn lidi budou nehty střihu do tvaru, tip lze dělá ruka je štíhlá, Linglong krásné.