Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

Krása ženy a smutek

Krása ženy a smutek


 Jak plastická a estetická chirurgie, v závislosti na lékaře je zkušenost v technologií (60 %), stav pacienta (30 %) a štěstí (10 %). Plastové a kosmetické chirurgie není všelék v naději, že operativní účinek tisíce lidí jsou. Chirurgie se může proměnit v bílé labuti, ošklivé káčátko, ale mravenci nelze proměnit slona, ne kosmetické chirurgie mají příliš vysoká očekávání. Nemá srdce, může nevhodné chirurgické zhoubná legacy pro život. Dobrý základ zvyšuje v chirurgii a make-up pro dosažení nejlepší krásné účinky. Krásná všichni protagonisté zaguomaitie byl jsem nerozumné. Nejlepší souhlas rodiny před operací, aby se zabránilo budoucím sporům. Oděvy neoprávněné snížení nemění, druhou operaci oříznutí obtížnější. Existují, že mnoho otázek jsou kosmetické chirurgie, který nelze vyřešit, krása může pouze existující problém vyřešit a neopravuje subjektivní pochopení. Chcete kosmetické operaci co účel, krásná jako vyjednávací trumfy, je nevhodná.


 Kosmetické chirurgie není že výkres se vám nechce do hvězdy obličej


 Kosmetické chirurgie není namaloval, tažené jako kdo je kdo, nyní plastové technologie nemá kdo chcete mít bradu, jehož nos se stane nedosáhne. Muskuloskeletální podmínky nejsou stejné pro všechny, operace podle základní podmínky pro zlepšení a změny stran. Víte, krása nejen udělat jediné varhany z krásné, ale také k dosažení celkové koordinace, to v reakci na ostatní překrásná obrazcům a vložit je do tváře nemusí být koordinované. Krátce je nejlepší pro vás.


 Si nemyslí, že celek je krása pro život


 Umělé krásy a vrozené krásy, musí projít proces přirozené stárnutí života. Na věky život tělo a kůži bude mít spoustu změn, je to normální fyziologické změny, nikdo neunikne. Například básníkem, když jsem byl mladší, pokožku okolo očí kompaktní, vypadá to dobře, do věku 40, ochablé kůže, oční víčko, z níž se, není to krásný. Proto 30, vyrobené z plastu a estetické, do 50 let věku není nutně Spojené státy.


 Není možné po operaci, jak je to krásné mít dostatečnou trpělivost


 Mnoho lidí, kteří získal kosmetické chirurgie, aby téměř všechny jeho tvář těsně po operaci nový vzhled, který je nerealistické iluze. Kosmetické chirurgie všechny najednou, obnovit okamžitě půvabné držení těla, jediné víčka, víčko nereálné. Tkáně a cévní chirurgie kvůli zranění, kůže by se nějaké modřiny a na serózních blanách, potřebuju trochu času se vrátit do normálu. Není tu operaci kvůli některé jevy předčasnému selhání a myslí si, nemůžu se dočkat až požádat o opravu.


 Před operací sledovat mnohem více


 Příprava před operací je důležité, vedle pomoci odborných knih a časopisů pro nadace znalosti o zkušenosti ostatním a počet konzultaci s několika lékaři. Zejména s ohledem na rizika a úspěšnost, komplikace, chirurgie, chirurgické metody, výběr chirurgické materiálů materiálů, umístění implantátů, implantát materiál, implantáty mohou vyvolat reakci a tak dále, musí být pacient s nimi jednoho po druhém k doktorovi klást otázky, hledat odpovědi. Poznej sebe sama, a můžete bojovat stovky bitev s nebezpečí porážky.


 Jakákoli operace by měl jizvu je vidět nebo ne


 Jak dlouho nože kosmetické chirurgie, nevyhnutelně naruší normální strukturu kožní tkáně, bude jistě nechat jizvy po uzdravení. Takzvané "žádné stopy operace", přísně vzato pouze jizva není zřejmé či jemnější, nebudou zobrazeny ani pohled. Žádné stopy kosmetické chirurgie absolutně není pouze trasování velikost a jasné, nebo ne.


 Věnovat pozornost lékaře odborné kvalifikace certifikát


 Před spotřebitelé přijímat plastické chirurgie, vedle pozornost k pravidelnosti, legálnost lékař klinik, co vhodné poznamenat, zda lékař měl jejich kompletní chirurgie a plastická chirurgie školení je členem čínské společnosti plastické chirurgie, pouze členové čínské společnosti plastické chirurgie je speciální plastická chirurgie certifikované lékaři. Kvalifikovaní lékaři by měl převzít iniciativu předložit důkazy o jejich profesní kvalifikaci certifikáty, nezaměňujte podobná jména podle nějaké lékařské asociace členství, pokud v rámci klinice viděly příslušný certifikát, je nutné rozdělit hliněný hrnec ptej se pečlivě doktora lékařské vzdělání.


 Obrázky, normální nemocnice bude na stránce chirurgické operace


 Na plastické chirurgické přijmout jakékoli operaci Shi, kvalifikované lékaře musí bude na operaci dílů pro operace Čchien operace Hou poblíž a dálce fotografické, spotřebitel musí pozornost, zachován provoz Čchien a operace Hou fotografie, je jako domy strany data uložit, chirurgii před a po srovnání, vědecký výzkum, je také plastické chirurgické lékařské záznamy záznamy jednoho; na na pacienty,, je květen, jako výsledky operace je úspěch srovnání ukázaly, květen jako právní data uložit, jednou se objeví lékařské spory mohou jako důkazy předložené.