Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

Parfém, žena druhou vrstvu kůže

Parfém, žena druhou vrstvu kůže


 Viz slunečnice, Van Gogha, bude šokován oslnivě žluté. Slyšet Magnificat, Bach, jste pravděpodobně bude přesunuta na slzy. Proč je to? Proč ne to je umění! Pokud žena šla kolem vás, dříve než dostanete skutečně vidět jejich fangrong, ale otoč super na oko a pak dýchat nosem, přítomnost. Proč je to? Co to neplatí. Je to umění, umění parfém!


 Parfém je druhou vrstvu kůže žena, milovat, milovat život, který ženy jsou více či méně několik lahví oblíbeného parfému. Správně používány, však to může pohodlně v žena vágní parfémované ukazují jejich milosti.


 Příchuť je "bod", parfém bylo "řádek", Eau de toilette "čelem" způsobem. Nižší koncentrace, uplatňovat širší.


 Uvnitř lokty a kolena je vůně půvabné, trvanlivé dvou hlavních bodů! Háček na tepu je zdravý rozum, pokud si v prostřední loket nebo kolena, bude ještě lepší: protože tento kožní teploty jsou vysoké, pravidelné činnosti, by bylo efektivnější v parfém. Jako část žíly uvnitř zápěstí protože s často věci kontakt, brzy šel z dohledu, samozřejmě, spíše než utírat pulzní místo a okolní svět uvnitř lokty a kolena v boku umírněné ochranu, nic nemůže být lepší na druhou část.


 Ucho a krku po aroma bude vágní a rozptýlené, vědí, jak kontrolovat výši je nejúčinnější strategii.


 Vůně procesů, ale od zdola nahoru. Přetrvávající strach je obtížné. Pas je linie parfém slabá a silná. Jeho pasu je šíření některých Dim elegantní aroma. Však také brát v úvahu, nakreslete čáru vůně. Například stravování nebo někoho jiného domů, parfém níže musí být vyleštěn víc než obvykle, je to zdravý rozum. Pokud Rolovat poblíž na krk, uši, když teplý vzduch je jeden vůně bude následovat přišel, aby měkké parfém nepálivý, by měly být vymazán v mírně nižší, než je oblast kolem pasu.


 Davy nebo omezených prostorů, vyčistěte koktejl na webu, jako je například na vnitřní straně nohou, kotník, s-té sukni


 Přestože punčocháče, mnul si parfémy jsou jen málo, ale před tím, než na, chcete-li použít stříkací tryskou spreje, je překvapivě jemné vůně a aroma lze udržet. Její vůni, než si na kůži jsou méně pravděpodobné, že zmizí.


 Muži rádi cítit vůni z vlasů, další je prst! Je považován za přibližně 80 % samec.


 Ne v slunce na parfém, alkohol je ponechána skvrny na kůži expozici; Pokud chcete opravdu vychutnat vůni v slunci, volitelné parfémované sprcha gelu, který neobsahuje žádný alkohol. Při použití po vůně, nevědomky bude malované víc než kdy dřív. Vhodné spojení je na délku paže, ostatní mohou cítit vůně. Ne lze určit, zda maloval příliš mnoho, zeptat, že přátelé pomoci.


 Obecně lepší kvalitu parfému udržet 3-5. Zamezte styku s slunečního světla, to v chladném a suchém místě. Dej ji v lednici uloží, ale pouze na Eau. Příchutě nejsou k dispozici, podchladí nebo přehřátou ovlivní všechny vůně. Pokud zbývající některé parfém, barva, zákal, přidání některých etanolu ředí.