Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

neděle 26. října 2008

Jak se make-up remover?Jak se make-up remover?

Odstraňovač by měly být prováděny v souladu s pořadím na oči, obočí, rtů, tváří, specifická metoda je:

Jasno řasenka podepsal s vatovým tamponem namočeným v malém množství odstraňovač make-up očí agenta, spolu směru růstu řas, u kořene řas řasy jemně otřete hrot, jasné řasenky na řasy.

Jasné, tužka na oči vatovým tampónem namočeným v malém množství odstraňovač očního make-up agenta, se podél vnitřního koutku očního víčka způsobit jeho oči v sloup jemně otřete čištění, respektive na ochrannou fólii na oči, zákazníkům otevřít oči, dolní víčko lehce dolů, s tampón navlhčeným odstraňovač make-up očí agenta, podél okraje dolního víčka od vnitřního koutku vnějšího rohu válec čištění otřete, respektive pod bičem v očích.

Čištění oční stíny a obočí bude zbarven s kusem látky bavlněné odstraňovač, které se v pořadí, v očích víček a obočí, a otřete jemně vytáhněte na obou stranách, jasné z oční stíny a make-up obočí.

Jasné rtěnky na jedné straně a jemně jej podržte v ústech stranu druhou stranu obarvený pomocí agenta rtu odstraňovač kus bavlny, stiskněte a podržte stranu úst vytáhnout utírat na druhé straně čištění rtu.

Vhodná odstraňovač agenta a dejte ji na tvář, jasnou tváři červené barvy v tvářích prsty po jařmových svalu směrem nahoru a ven jemně, přidejte malé množství teplé vody, aby emulze základ bílá a poté opláchněte teplou vodou, čisté tváře.


wholesale makeup
makeup wholesale

  1. estee lauder
  2. shiseido
  3. dior
1 komentář:

brandfragrances řekl(a)...

Ponechat osvěžující, není "pot skvrna"


  Počasí tepla, lidé pot, pot, když nějaký patogen může porušují lidí, protože bakterie jako teplé a vlhké a pot, tak často náchylné k kůže nemocí, lékařsky nazývané "Tinea", kde ji nazvat "pot skvrna".


  Tinea Versicolor kůže se zobrazí zaokrouhlené nebo nepravidelné, skvrny velikosti formulářů, jako jsou například sojové boby, postupně zvyšovat velikost zhijiagai, mikro hnědé barvy, povrch velmi jemné granulí stupnice, není zcela jasný, snazší probíjet se na začátku. Dlouhou dobu, zvýší se vyrážka, a chcete-li rozbalit kolem, vzájemné integraci celé oblasti k podobě nepravidelných tvarů, přestože pot skvrna je způsoben infekce tinea Versicolor kožní onemocnění způsobené bakterií, ale obecně není výskyt. Jednou v létě, zvýšené pocení, kůži a tuk, ne-li pravidelný úklid, změnit, ani osoby s chronickým onemocněním nebo podvýživou případy. Zabránění tinea Poznámka kožní hygienu je proto nejlepší metoda, po potí, včas uklidit pot. Po odebrání pot z kůže a mastné, pomoci zabránit pot skvrna v létě často používat povrchově jako MÝDLO.


  Obecně Tinea rozptýlena po chladné podzimní dny jsou zdarma, je ale také snadné opustit snížené pigmentu skvrny, horké počasí v nadcházejícím roce mohou opakovat. Čínská medicína lázně na zabránění tinea Versicolor má velmi dobrý vliv. Běžně používané, máta Folium artemisiae argyi lázně koupel a tak dále, je velmi snadné, pomocí tradiční čínské medicíny prostřednictvím nad vanou, jednou za týden. Tinea léčby snadno lze jemně, setřít měřítka a tělo a potažené drog. Křídový papír rozsah by měl být o trochu starší, Super léze dvakrát rozmezí, by měly být obecně kontinuální povlak 2-3 týdně.