Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

neděle 26. října 2008

Co je základem použít?Co je základem použít?

Vyberte základ podle povahy jejich kůže, státu, stejně jako sezónní a účelu. Společný základ je obecně rozdělen do krému typu, tekuté emulze typu a typ tři. Krém typ oleje, než je hlavní forma, jako jsou pleťové krémy, bohatého lesk, krycí mohutnosti, vhodný k účasti na hostinu, montáž, a záběry na slavnostní make-up. Nicméně, vzhledem k jeho silné kryvostí, nejlepší volba podobné jejich barvou, tak, aby se zamezilo přirozený pocit, kapalinou typu s větším množstvím vody po použití, kůže se zdá být vlhké, jemné, lehké, pokud pokožka je relativně suché nebo chemické make-up, Kapalina typu základem je nejlepší volba, emulze typu nadace, otevřené vody, hydrofobní filmu tvoří na kůži, zřídka z make-upu, se vztahují na léto nebo mastnou pleť.

Tam jsou dva hlavní maloval krém základ, prstem maloval a potažené houbou. Nátěr s prsty, použijte ukazováček a prostředníček, prsteníček a tři prsty na břiše, jemně pat, beat rovnoměrně. Praxe v třemi způsoby: První způsob je pozitivní tlukot, nepohybovat se, že vydává zvuk "Baba". Nadace krém na natáčení této taktice, v kombinaci s kůží těsný, silnou přilnavost, je přirozené a je většinou použít ke krytí různých pigmentových skvrn a jizev. Druhý přístup je do ruky pokračovat v natáčení nastávající prst sklouzl stranou, vydal pár trhlin "zvuk. Tato metoda může být základem krém rovnoměrně. Trojrozměrný make-up, tak, aby barvu stínu, světlé se založením konvergence, použití této metody. Třetí přístup je potřít pokožku prsty Yiceng vydala "cvrlikání" zvuk. Tato metoda se běžně používá, lehce povrch rovnoměrně pokrytý dobrý základ krému. Začátek ale nepoužívejte tuto metodu, protože taková vrstva smetany založení odlepovat snadno, a nezdá přirozené, jako vznášející se tváří v tvář. Malované houbou, metodou filmu otřete vlhkou houbou namočený v povlaku základu na kůži, povrch ze zdola nahoru, od středu směrem ven TU, není tam a zpět k rozmazání. Vyžaduje tloušťky vrstvy při stisku způsob povrchové úpravy druhý čas, aby posílila afinitu založení a kůže.

Speciální vrstva kůže nadace metoda: Citlivá pleť, použití vlákniny, povrstvené nadace, aby se zabránilo stimulaci houby na kůži, velké póry, hrubá kůže, pomocí lehké základy a nátěr znovu, zavřete se vznikem a barevně lakovaného znovu požádat, zarudnutí kůže, použijte světle zelenou nebo světle modrou základní nátěr červené díly a zavřete do kůže nadace povlaku, skvrn na kůži, nejprve s korektory použitého skvrnka na části, a pak nátěr v blízkosti Barva nadace, zežloutnutí kůže aplikace růžové nadace, aby se pokožka vypadat růžově, tmavší pleti měli zvolit světle hnědé nebo tmavé tóny země základ, a to vybrat si světlé základ, aby se zabránilo základy a kůže barevný kontrast je příliš nepřirozené.

Potažené dobrý základ krému s prsty ve výše, pokud otisků prstů, to je tloušťka vrstvy, pokud kluzké, je pokrytý dost. Kritéria a skluzu prstů okamžitě zastavil.

  1. senka avene neuve
  2. biore
  3. za
  4. kissme
  5. essence
  6. jill stuart

1 komentář:

brandfragrances řekl(a)...

Jaké jsou funkce produkt ovčích mazových žláz?


  Deanniny sekrece sebum, sebum a pot na povrchu kůže míchání do formuláře ropné emulze membránou, vlhkosti ochrana kůže, vlasy. Sebum je semi-oily látka toky, jeho hlavními komponenty: triglyceridů a cholesterolu lipidů, mastné kyseliny, fosfolipidy a tak dále. Produkt ovčích mazových jsou široce rozšířené, vlasů, tváří se, palmoplantar a nikoliv toe Ohýbač povrch. Sebum má tři: 1 vlhkou pleť, vlasy. Zvláčňujícími a výživná, nechat sebum, kůže se objeví drsné a vlasy sprouted. Z rukou a na nohou Plantar flexe prsty, prsty a tvář žádný produkt ovčích mazových žláz, všechny pravidelné kůže toho jevu; 2 sebum dokáže ochránit kůži a pot dohromady tvoří membránových lipidů zabránit odpařování vlhkosti kůže; 3 sebum je slabá kyselina, může být potlačené a usmrcení bakterie na povrchu kůže.


  Deanniny sekrece, zejména endokrinní účinky dopadu venkovní teploty, kůže tabulka vlhkost účinky, účinky a další aspekty vliv věku, dietní ovlivňuje mnoho faktorů.