Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

neděle 26. října 2008

Jaké rtěnky?
  Jaké rtěnky?

  Rtěnka je jednou z největších kosmetických ženy používají dobrou rtěnku by měl mít následující podmínky:

  Neobsahuje škodlivé látky, nezpůsobuje alergie, čistou chuť, žádný zápach, zápach, pasta by měl být schopen bezpečně udržet tyč tvar, mazání a krásné, ale ne příliš sladké a zářivě barevné uniformu, by neměly mít hloubku bodů, použití hladká, snadno se aplikuje, není možné úsilí, aby se rovnoměrně nanese na rty, krém tepla a dobrá odolnost proti chladu, horkých dnech za normálních okolností by neměl být úniky oleje, chladné popraskání, zbarvení, a není zmenšit během jednoho roku, ne měkký ; vložit aplikovat na rty, aby na pár hodin volna a trvalý barev, vkládání bublin povrchu, zbarvení, a srážky z tuků a olejů, shell hladký, měla vzhled a obalové materiály jsou krásné, pružné.

  1. L occitane
  2. dhc
  3. my beauty
  4. senka
  5. olay
  6. biore
  7. sofina  1 komentář:

  brandfragrances řekl(a)...

  Jak od píky krásy pití?


   Pravidelné pití nápojů domácí krásy, může dosáhnout krásy, zkrabacení, omlazovací účinky. Provedení jednoduché krásy, kterou nápoje jsou popsány níže:


   Komplexní Lotus Lotus kořenové šťávy a mrkev, jablko, nařezáním na malé kousky, umístěte do mixéru a plné džus, můžete přidat malé množství studené vody, pak se trochu medu. Lotus obsahuje velké množství fosforu, draslíku a vitamín c, detoxikaci a silnější účinek. Mrkev, jablka obsahují vitamíny a, únava a lesku, a ti krásnou kůži.


   Med citronové šťávy nejprve v podlouhlý láhve vyplnit, osm plné medu a poté do tenké pramenů do medu dip citronu. Když se napil, půl šálku studené vody (je k dispozici v zimě teplé vody), přidat dvě lžíce medu a citronové šťávy nebo přidání se míchá několik kostky ledu.


   Džus pomeranč džus i kůže pro nejlepší. Ale oranžové parfém je příliš silná, by měla být dokončena s jen trochu pomerančové kůry. Oranžové v obilí odstraněna, přidání cukru, studené vody pro šťáva je zapotřebí. Pomerančové šťávy lze použít také namísto Orange, totéž.


   Myčka hroznové hroznové šťávy, sundal zrnko obilí, spolu s ledové vody a cukru do mixéru, se 2-3 minuty, filtrovat přejít na odpad, to znamená, do výtečné hroznové šťávy. Kyseliny vinné hrozny, může podpořit kůže dýchat rychlost, kdyby to bylo dovoleno pít mrkvovou šťávu a k ochraně krásy vypadat lépe.


   500 g v zázvor, cicimek 250 g, 50 g bílé soli, Radix glycyrrhiza uralensis 90 g, 15 gramů Lila, Chen Xiang 15 g, 200 g fenyklu, tyto léky byly pozdě do drsné a jednotné, vzít každé ráno 10 ~ 15 gramů, smažená a sloužil vroucí vodou nebo pěnové oblek, dlouhodobé užívání čelit červené, hladkou kůži.


   Zeleninové šťávy nápoj zeleninové šťávy je nejvíce ideální způsob příjmu rostlinných potravinách a výživě. Protože zeleninové šťávy, velmi snadno absorbovat trávicího traktu. Obecné potravin v žaludku zůstat asi 2 hodiny pobytu o 3 hodiny v tenké střevo může být absorbována krev, zeleninové šťávy po vstupu se být absorbovány krev do těla, 20-30 minut. Proto můžeme podle různých rolích různé druhy zeleniny, vyrobené do nápoje denně pít.