Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

neděle 2. listopadu 2008

Jak k tomu dobrý oční linky?
  Jak k tomu dobrý oční linky?

  Linie řas, aby se zkrášlit a zvýraznit oči, ale i dovednosti linie řas, zdobené změnit tvar oka. Lash můžete upravit oční kontury a dvě mezery mohou zlepšit oči ducha, takže oči černé a bílé naopak je silná. Například, stejný délka vložky, je-li střed vložky silnější malovat, můžete způsobit oči zkrátit délku, velké oči, pocit li Yanshao na liniové rozšíření může způsobit oko úzkém slova smyslu. To je velké oko obrazy, velké oči a nakreslete malý trik. Lash může také vyjádřit temperament lidí, například, ohnisko vložky na spodní straně, který je nižší než tužka na oči větší než výše uvedené umístění oka se snižuje, je živý, tužka na oči se zaměřují na vrcholu, oko trochu zvýšená, stane se zralý.

  Lash čára je tužka na oči. Tužka na oči, jsou tam dva: jeden je měkká, jedna je těžké. Tvrdě a rychle s barevným oční linky je snadné pochopit, zvolte měkké jádro vodotěsné tužka na oči tip ztenčení, jemný řez, podél kořínků řas malovaných hrubý oční linky na spodní fólii je trochu hubený. Tužka na oči malované zdát měkké a přirozené, vhodné pro život make-up. Měkkou tužkou nebo tekuté oční linky, nepromokavá vložka do konce roku oka vnitřní oko malovaný, maloval, když ruka stabilní, napište nad oční kontury, oční linky čerpat jasné poutavý, vhodný pro těžké make-up.

  Začátečník linie řas, nejprve se setkal s problémem se třese ruka je snadné psát, což vede k nerovnoměrnému tloušťky, zvlněné, méně než terénní účinek. Aby se zabránilo třesoucíma se rukama, může být napsán v malíčku na horní části lícní kosti, nebo lokte na ploše, nebo vaše lokty přiléhají ke stěně, napište ruku pevně na obličej se nepohybují na linie řas tak, aby ruka pohyb nahoru a dolů na zrcadlo.

  Tužka na oči malovat to dobře, nemůžeme jen otevřít oči zavřete oči, závisí na tom, zda přirozené. To je nezbytné pro samovyšetření. Kontrola je: ruční zrcátko na hrudi, zrcadlo, oči hledají dolů, tvář se nepohybuje, si můžete prohlédnout své vlastní víčka, pozorovat liniové tloušťky je vhodné zajistit, že účinek vložky.

  1. dior
  2. guerlain
  3. evian
  4. avene
  5. elizabeth arden
  6. crabtree evelyn  1 komentář:

  brandfragrances řekl(a)...

  Jaké rtěnka?


   Rtěnka je žena, pomocí jednoho z největších kosmetických, dobré Pomáda by měly splňovat následující podmínky:


   Nemá neobsahující nebezpečné látky, nemá, není způsobeno alergií; čistá vůně, žádné pachy a vůně; krém orgán by měl může pevně k udržet baru ve tvaru vzhled, mazání krásné a ne dostat až po krk, barva světle uniformu, nemá by měl mít odstíny min; použití hladká, snadno rozmazání, bez úsilí o jednotný křídový papír v ústech ret Shang; smetany tělesné sexuální tepelně odolný Hardy, v běžné situaci Xia, horké počasí by mělo nemá ani permeabilitu ropy, chladný den nemá ani krakování, nemá ani zabarvené, v 1 let nemá ani kontrakce a nemá ani měkká; smetany tělo potažené ústa rty Shang udržet počet hodin znamená představám, trvající; barva povrchu žádné bubliny, smetana tělo a Srážení a prachový pigment; shell je hladká, vzhled a balicí materiály by měly být atraktivní a flexibilní.