Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

Péče o pokožku, probuzení sladký pocit

Péče o pokožku, probuzení sladký pocit


 Ať už jste doma nebo na cestách, s těmito krásy produkty a metody jsou naprosto uvolněná.


 1. klid, ponořený barevná, aromatické nadbytkem perličková koupel, probuzení váš pocit.


 2. čištění stejné množství masážního oleje a chuti tekuté míchání, pour do rukou, směs na ruku, Jamesi, co mini aromaterapeutickou masáž.


 3. soli štětec křoviny s Levandule tělo a pak si horkou vanu, tím se Vaše pleť měkké, dostatek spánku. Plné vůně slané vody udrží na kůži vlhký.


 4. nalije horké vody do misky, pak by to jako s bath gel. Namáčení rukou, ruce nahoru, pak budete cítit tlak uvolnění celého těla.


 5. nemám dát květiny na stůl, aby je vedle zrcadla, která přijde ráno, bude vám inspiraci.


 6. s kusem máta základní olej na ručník bavlny máčené v umístěny v plastovém sáčku můžete cítit bohaté vůně osvěžující celý den.


 7. po těžkém dnu, nechat si horké vodní lázni obnovení energie: brát dvě polévkové lžíce jedlá soda, šálek lázně sůl a deset kapek levandulové silice smíchány, do vana plná horké vody.


 8. na jakékoliv vůně aromaterapie době postříkali jejich roztřepený nervy Uklidni se.


 9. na vašem stole nebo v kabelce aromaterapeutickou masáž obličeje může zvýšit vlhkost spreje, aby kdykoli přidat vlhkosti na kůži, zůstat mentálně zdravé.


 10. použití aromaterapie masáže, lehce třít chrámy, v kanceláři vyrovnat se se stresem.


 11. použití masáž nohou se rychlým tempem silné: v dlani, upustil několik kapek tekutiny klesá s citronem voňavý, jeho ruce znovu a tření a podél masáž nohou.


 12. masáž zad, uvolni se sami sebe: dva v tenisu v ponožce, zapuštěné průchod. Ležel na podlaze, si ponožky na krku, chodidla, nohy, ať ponožka v posouvání nahoru a dolů si záda. Nebo použít jinou metodu pro masáž zad: světlo s vaší palcem a ukazováčkem špetku uši nahoru, nebo zpomalit horní bolesti zad, pod hnětacím lalůček, vystřídáte nižší bolesti zad. (Acupuncturists věří, že chrupavka ucha a všichni jsou páteří je přímý odkaz)


 13. koupat ve světle svíčky.


 14. v tváři vrstvu vyzařuje Levandule voňavého nočního krému, aby mu pomohli spát.


 15. self-head masáž, představte si dopředu Blot suchý šampon, to bude zmírnit bolest, podporují růst vlasů.


 16. čištění jehličí, pak přede dveřmi je v koupelně na podlaze, který vydával vůně v udělat čistou hlavu.


 17. ranní koupel čas, zapálil svíčku nebo špejli kadidla, parní koupelna bude voňavá čtyři přetečení.


 18. Rád bych ji v kabinetu Potpourri a voňavé dřevěné korálky, každé ráno a večer, tato příjemná vůně kolem vás letět nad léky.


 19. použít MÝDLO s aroma čerstvých rostlin, představte si v zahradě.


 20. s aromaterapií ručník přes obličej (stejně jako vlastní kapku ropy aromaterapii na horký ručník, lze získat takovou ruku ručníky) a pak za pár vteřin, zhluboka se nadechněte.