Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

Dát tělo "Frost" ještě?

Dát tělo "Frost" ještě?


 Dnešní ženy, tak dlouho, jak to dělá jeho postava ďábel anděla tvář, bez ohledu na to, co metoda chce to zkusit, tak se smetana smetana, tato voda, která dew bezohledné odvažuje sám používat, všichni vědí, že to je nejspíš zlomil natíraného tělo, obchodníci a šťastný. Tento článek popisuje pět žen nyní často namaloval pro vás pět krém plácaček, naděje, Ms Amy může jasně dát své tělo "Frost".


 Feng smetany klid


 Jako žena "" krása reklamní trik, Feng smetanovou zálivkou ženské skříňky se staly stále populární, ale ženy, jak mnozí z vás vědí o Feng krém?


 Ačkoliv prsu rozšíření produktu nároků, které neobsahují hormony, ale odborníci poukazují, Feng krém neobsahuje hormony, hrát žádnou roli. Formální výrobce produktu je, že neobsahuje žádné chemické složení některých zakázáno, ale pokud zneužity, biologických činitelů také může způsobit endokrinní poruchy.


 Většina nepravidelné a mnoho prsu rozšíření produkty obsahující estrogeny, který je především diethylstilbestrol, což je umělá syntéza poměrně silný estrogen, protože v roce 1940 adventní dvacátého století, zejména pro léčbu poruchy ovariální funkce, amenorrhea a hypoplasia dělohy, dysfunkční děložní krvácení, menopauzální syndrom, senilní vulvovaginitidu a nemoci způsobené dysfunkce hypofýzy. Z důvodu některé vedlejší účinky, trpěli z jater a onemocnění ledvin s opatrností, těhotné ženy, historie nebo rodinné historie prsu rakovinou prsu bude zakázáno, i když pod lékařským dohledem, použít stimulovat rozvoj mléčné žlázy, jsou omezeny na vaječníku selhání nebo dysfunkci, žádná instance vybíjí menzes ženy, ale stále potřebujete převzít větší rizika.


 Diethylstilbestrol krém plácaček James prsa, může sloužit k dočasně zvýšit účinek prsu, ale nevydrží. Pokud dlouhodobé užívání, inhibuje sekrece estrogenu v těle, účinky II funkce jako je například vývoj prsou; příčinou dělohy hyperplazie, což vedlo k předmenstruačním období prodlouženo, zvýšení objemu menstruační; také způsobuje pigmentace kůže, jako černá. Menstruační normální dívky, kteří nemají žádné nedostatku estrogenu v těle, pokud jste uměle, aby mléko hodně pomocí estrogeny, inhibici sekrece estrogenu v těle a sebezničující, ale brzdí vývoj prsou. Zvlášť závažné je, že často používané mohou poškodit, jater, ledvin a jiných orgánů a cholesterolu, nasycený sedimentech podobě kalkul v žluč, zánět slinivky břišní a cévní embolie vyvolané nemocí.


 Tak, že to není dlouhodobé užívání Feng smetany, dokonce i běžných výrobků, ruší měsíc po dvou měsících užívání před použitím. Je-li menstruace a jiné ženy nemoci, by mělo okamžitě deaktivovat a šel do nemocnice pro léčbu.


 Místo odstranění krémová maska, kterou používáte


 Odlišné od Evropané obhajující opálit, Asiaté prosazují bělení. Tedy bílá, bílá nebo kropenaté odstranění teď, okamžitě skvrny, hluboké a mělké odstranění kropenaté odstranění, xiaoban Wang z Číny, svět místo odstranění podstatu kropenaté odstranění celé kráse výrobků, jako například trhu spotřebního zboží. Přímá, odstranění krém, místo odstranění krém produktu reklamní trik, pojď a jdi a velmi a živá. Mnoho žen pro odstranění sám, místo od místa nákupu, tvoří unikátní scenérii městských ženy. Místo odstraněním smetany odstranění kropenaté bělení účinek jen kolik?


 Typy a příčiny tohoto nejprve pochopit místo. Kůže míst s narozením, postnatální, cévní nádory, albín pigmentu krtky, pih a krtky choroby, anémii, patří mezi vrozenou pigmentovaná krtky, mateřská a další zdarma. Pigmentace vyvolaná zánět kůže, popálenin, Vitiligo, kůže léky pro externí použití mocné přecitlivělý pigmentace, endokrinní změny, těhotenství (Chloasma, Melasma), senilní, a tak jsou to pozítří.


 Ale mnoho místo těch vznikla v v buňce pigmentů je prostřednictvím zdravotnických prostředků pouze odsolování, úplně beze stopy místo odstranění je nemožné. Jako u některých přímých odebírání krém reklamní přehánění místo odstranění zcela na krátký čas. Jako příklad si pihy. Piha sestavení, které jsou genetické faktory. Spoléhání se na místo odstraněním smetany, krása produkty a masáže k dosažení rozptýlena téměř nemožné, a to pouze prostřednictvím krásy na stromeček pih účinek na pravidelně, a že jeho účinky zjevné míře také podle věku spotřebitele, kůže absorpce, původu a vznik pihy délku času a dalších faktorů. Jak se používá pro některé lidi se rychle jasné skvrny, pihy, akné, jizvy, některé má silnou bělení skladby a silné baktericidní moci výrobků péče o kůži, podívejte se v té době eliminovat, kontrola Rana nigromaculata, nebo modřinu, ale ve skutečnosti je to pouze dočasné. Protože tento typ produkty na ochranu kůže, kterou složení dominují lék, bylo poprvé použito k potlačení černou skvrnu, ale v dlouhodobém horizontu použití, nejen drog srážejí v jejich kůže, snadno vytvořená černá skvrna a původně byla stisknuta, toxinu také zaútočí, poškození kůže.


 Vystačit s vráskami smetana


 Bez ohledu na to, kolik reklamy se že úžasné, jedna věc je stárnutí jistě, kůže, vrásky jsou všechny věci, které žena nemůže být neuskutečněné, žádná jiná kožní péči výrobků na světě může vést k mládež stárnutí kůže. Tak zvané, omlazovací, vrásky snížit zkrabacení smetany může, její přesné vysvětlení: lososová nutriční pleťový krém, tedy pozdržení procesu stárnutí, se stala vrásčitá či stárnutí, lze použít pouze k odsolování, zlepšení zkrabacení smetany, sušení vrásky krém zabránit kůže a opalování.


 Snížit zkrabacení smetanu lze efekt, jak velké, plně závisí na složení a koncentrace těchto prvků obsahuje.


 Omlazovací, vrásky jedno výrobky prodávané v, snad lze rozdělit do dvou kategorií. První se nazývá "čítače", což znamená v Obchoďáku, čítač prodejní výtah produkty. To, pro třídu z s výjimkou produktů zkrabacení, vzhledem k prodejní kanál pro výcvik pouze jednoduché produktů, školení a školení prodejních dovedností nakupování vodítko personál, v prodeji proces a ne až po profesionály další kontrola a analýza pleti, založené na této otevřené prodejní charakteristiky, čítač výrobky musí být zaručena v pomocí Shang bezpečnosti a mírný sexuální, proto, obvykle přidané součásti obsahu činnosti než nižší, kurz v podstatě Shang také na relativní srovnání pomalé.


 Pokud jde o druhou kategorii "profesionální" jak napovídá její název, to musí být profesionální kosmetička, krásy produkty, tento druh výrobku v době výzkumu a vývoje produkce, nastavit na spotřebitele před nákupu byly podrobné, profesionální kosmetici kůže analýza a posouzení a v souladu s zákazníků kůže, dát doporučení týkající se použití a správnou metodu. Tedy k dosažení požadovaného účinku. Srovnání obsahu účinných látek vysoké zdravotní efekt je zřejmá. Samozřejmě, relativně řečeno, pokud používá nesprávně, je také může způsobit kožní nepohodlí bude relativně vysoká.


 Hubnutí cream je zbytečná


 Prodej hubnutí smetany byla populární. Většina cream ztráta hmotnosti je jak známé a neznámé, spousta lidí chtěli použít vím, existují ale také mnoho delikventi, dělat všechny druhy úbytku hmotnosti krémy na racionalizaci pomoc?


 Konkrétně smetany ztráta hmotnosti není ztráta váhy léky, jen vyžaduje použití některého z hubnutí krém masáž, horká komprese. Aplikace Word, tak dlouho jako masáž FA stále se dostanete určitý účinek snižování hmotnosti. Představte si haldy tuku, po masáž a fomentation Hou, tlustý organizace v mezery na bude proměnná široká, místní cyklu krev má proměnnou dobré, tuku, metabolismus také na urychlení má, baculatá přírodní tuk buňky budou má proměnnou tenké, skutečné role je masáže, slim smetana až druhotnou roli, pouze pro těla regionální tuku skládané efekt dobré, nemůže namísto systémovou úlohu. Ztráta váhy jsou vhodnější, vyžaduje komplexní, racionální dieta, posilování fyzické aktivity, v kombinaci s částečné masáže, jakož i používání léků na zlepšení příznaků. Proto chtěli používat krémy ztráta hmotnosti zhubnout, musíte učinit následující několik bodů:


 1. aby aktivních složek hubnutí v krému hlubší účinky Vrstva podkožního tuku, každé pondělí na částečné vymazání dvakrát v těle, ve stejnou dobu jako lokální masáž, zlepšuje krevní oběh, což do rohovitou kůží, pokud můžete, než použití s suché masáže je účinnější.


 2. obecně, začal hubnutí krém po použití několika minut práce, může trvat několik hodin. Průměrné efektivní doba trvání dvou dnů, přibral smetany obsahuje kofein mohou učinit lipidů ukládání tuku buňky řádku z a do oběhu, aby ho zničili. Sport je velmi nutné, zejména pokud používali cvičení ke ztrátě hmotnosti krému udělaly jen málo.


 3. trvalka s hubnutí krémech a není snížení citlivosti kůže na léky, bude pouze zpřístupnit snížení tuku buňky na absorpci glukózy a lipidů a skladování.


 4. při výběru ztráta hmotnosti krémech, by měly věnovat pozornost výběru těch vysoký počet případů klinických léčebný efekt, jako žádná ztráta účinnosti zdánlivou váhu po 1 měsíci použití, by měli přestat, používat. Znovu Všimněte si, že dietní cream by měla být nevoní jako povzbuzení, jemné textury, žádné alergické reakce po kůži.


 Krém používat také musí být


 Jste-li v žáru slunce, krásné dámy bude potažené vrstvou opalovací krém, jako pro ostatní čas, a James ani James malý vliv, je skutečně pravda?


 Ne, krása odborníci varují, že všichni na plácaček krém i uvnitř, ve stínu, úroveň UV záření může být pláž, bazén, Windows a čtyři týdny na reflexi a dosah vaší kůže. Dokonce i na zamračené dny UV záření je stále proti kůže. Opalovací krém a vy stále ohrožen k následujícím chybám:


 Chyba: opalovací krém SPF hodnotu, tím vyšší, tím lepší


 SPF hodnoty, to znamená, SPF, počítá jako: normální žlutá kůže snesly Sun 15 minut v průměru a ne spálí pomocí anti-UV SPF15 výrobku, je to asi 225 minut (15 minut xSPF15) Sun krát, takzvané kůži snesly UV SPF střední násobky čas. Každodenní péči, jděte nakupovat, nákupního centra mohou být vybrané krém SPF5-8, může být vybrána při hře mimo SPF10-15 opalovací krém, plavat nebo se opalovat vodotěsné krém SPF20-30.


 Mylné představy II: SPF hodnota může být přidána


 SPF hodnoty nejsou aditivní, povlak dvě vrstvy SPF10 krém, pouze SPF10 ochrany.


 Mýtus třetí: chodit James krém


 Krém stejně jako obecné kožní péči, vyžadují určitou dobu vstřebávání kůží. Tak před dobrých 10-20 minut by měly nosit ochranný krém proti slunci a by měla dobře potažené než na pláž za 30 minut.


 Mýtus čtyři: krém nelze až do makeup použít na


 Nyní tónovaná myslela nové, jeho účelem je make-up, sluneční svit, prachu a tvoří vrstvu ochrany mezi kůže membránu.


 Mýtus pět: nanést krém v


 Použití opalovacího krému musí dosáhnout standardní účinky. Obvykle rozmazání krém na kůži na čtvereční centimetr by měl mít slunce účinek ochrany lze dosáhnout, když 2 mg, obecné zbraní by mělo být použito 2 g 2,5 gramů.