Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

čtvrtek 6. listopadu 2008

Parfémy plovoucí spolu s náladou


Parfémy plovoucí spolu s náladou

V botanika pokusy prokázaly, že rostlina uvolní jiný prostředí, jinou chuť. Mají své vlastní regionální advokáti, přilehlé pozemky, budovy, bude chuť lišit. Ve skutečnosti, úzce souvisí s tělem atmosféry a nálady každého z nás, a to iv případě, že používáte stejný parfém bude ukazovat jiný aspekt protože jde o jinou náladu, 350.000 druhů vůní na světě, 3500 druhů bylin rostliny, pouze 200 druhy vůní nakonec rozpuštěn v alkoholu a destilované vody, aby se stal parfém.

The voňavkářské Rudolf - Let Park Soul řekl: "s nádechem ovocné, čerstvé chuti se v chuti květin a dřevin orientace po chuti velmi chladné teploty mobilizovat nadšení vašeho těla, zahřívá v těle spolu s parfémem , zjistíte, že vaše nálada je čím dál lepší a lepší nevědomky! "

Většina udržet náladu a zmírnit tlak na parfém by měl obsahovat následující údaje v rámci této složky:

Aromatická bylina zelený rozmarýn, borovice, cesmína třídě nejlepší.

2 citronu je ovoce Hong třídy hrozny, citrusové plody, citron, limetka, je nejlepší.

Voda Hong třída, mořské řasy, mořská aromatické nejlepší.

4 čaj a koření, zelený čaj, skořice nejlepší.

5 aromatická máta, španělsky máta, máta peprná, eukalyptus nejlepší.

Champs Elysees, plný vůně difúzní jsme také vidět úsměv plavecký Paříž holku?


 1. sisley
 2. clarins
 3. ysl
 4. decorte


品牌
ANNA SUI 安娜蘇
品名
魔法購物袋_包包
存貨  有
規格/說明
390$600                 
尺寸:長-40cm*寬-13.5cm*高-30cm(手把19cm)                  產品說明:                 
時尚又華麗的購物帶~安娜蘇限量購物袋您一定要擁有~超大容量超方便超亮麗  
銷售類型
Wholesale


Christian Dior是將傳統服裝帶入現代功能主義革新過程中極為重要的設計師之一。1947年二次世界大戰後,Christian Dior舉辦了第一次的服裝秀,他所設計的服裝大膽地凸顯女性身段的婀娜多姿:
不但運用精巧的肩線凸顯豐潤的胸型,更緊縮腰部線條、並在臀部加墊,使得充滿女性魅力的身體線條毫無保留的展現在世人面前。這就是舉世聞名的New Look造型,這項大膽創新的設計雖然被
當時的保守人士頗為詬病,卻在一改戰後社會蕭條、頹廢的氛圍,給人們帶來精神上愉悅的華麗風格。
除了New Look以外,Christian Dior所創造的H形線條、A形線條、Y形線條剪裁方法一直影響至今。而Dior的設計天分就如同他對藝術的熱愛,天生而不矯作,雖然沒有受過正式的服裝設計教育,但
是Christian Dior對於比例、線條的掌握讓人驚嘆。

wholesale perfume1 komentář:

brandfragrances řekl(a)...

Kůže Co jsou společné iluze?


 Lidé v procesu péče o pokožku, často dávají některé chyby, některé společné iluze jsou následující:


 Pokud jí nedává se jeden z iluzí, jen vodu čistí pokožku. Voda může být vaše kůže se stává čerstvé a vlhká, ale není důkladně čistí pokožku, ropy bude připevněné na mytí ručníky, tlusté skvrny odstranění čistky funguje nejlépe.


 Druhé iluze péče o pokožku by měly pocházet ze stejné série. Je to jako všechny vaše šaty jsou nakoupeny v obchodě s oděvy. Možná jako společnost očisty smetany, jako další společnosti kapalné NGAN a krémy, ve skutečnosti, nemusíš se bát, takže můžeš cítit dobře v co.


 Iluze TER namočí bavlny míč na černé jsou všechna špína. Černá vždy děsit, zvláště když vaše tvář vyčištěny po Yan kapalina, stala kosmetička tak, aby nejlépe prostředky marketing produktu. Ve skutečnosti bavlny míč černém, má spoustu ropy, nebo zbytkovou kosmetika, buněk, odumřelé kůže a tuku.


 Iluze quater bez ohledu na to ze SOAP bude stimulovat kůži to. Nyní mnoho typů protokolu SOAP, většina z nich obsahující mokré složky, nikoli bude Vaše pleť suchá jako předtím. Mnoho společností vyrábějící z obličeje JAR, mírné povahy, lze použít k čištění pleťových, dokonce i citlivou kůži.


 Iluze pěti lososová smetany může zbavit vrásky. Opravdu lososová smetany může udělat, ale výživě kůže, což zpozdí stárnutí a zabránit sušení a opalování. Lososová smetany nemůže zpět proces stárnutí.


 Ještě šest mytí pokožky je vždy iluzí čisticí kazetu. Mnoho lidí si myslí, že vyčistit častěji a více horké vody, Vaše pleť bude čistší. Ve skutečnosti, výsledek dělá to tam krevní skvrna, Erythema a to suchou a citlivou pleť. Dříve nebo později, jakmile tvář je dostačující.


 Iluze sedm kůže loupání popis suché kůže. Nadměrně olejovitý vzhled lidí vyčistit nebo opravit pomocí úbytek vody může také způsobit kožní povrch sušení, spalling jev. Bez ohledu na to, jaký typ kůže jsou podél čipu může být pacienti skalp a Epilace a desquamation kolem nosu mohl být ekzém. Pokud se nepřetržité sušení kůže, desquamation, k doktorovi.


 Iluze osmi oční krém je zapotřebí pouze po 30 let. Dokonce i 20 let starý mladý muž oční krém lze také použít, protože kůže kolem očí je velmi tenké, je jedním z prvních vrásky se. Plus kůže oleje a jen zřídka tady, bez zvlhčení, snadné sušení, s obyčejným smetana jsou možné příliš bohaté, dělá oko přijíždí.


 Iluze smetany, více tím lépe. Pokud dáte příliš mnoho, jeho tvář je jako vrstva ropných skvrn na film. To může zablokovat póry a způsobit akné růst a oko přijíždí. Pleťový krém je Kolik Kolik je potřeba, nebo méně malování.


 Iluze produktů deseti přírodní péče o pleť, většina série vhodné pro přecitlivělé kůže. Produkty na ochranu kůže jako bylinek a květina podstatu práce velmi dobře, ale myslí, že jsou nejlépe vhodná pro alergické kožní je špatně. Protože, extrahované z rostliny některých produktů také způsobovat alergie.