Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

Jaké jsou požadavky na kůže péče o ženy různého věku období?

Jaké jsou požadavky na kůže péče o ženy různého věku období?


  Ženy podle jejich fyziologické změny uspořádání diety různého stáří, mohou hrát v podstatě efekt kosmetologii péči o pleť. Péče o pokožku v různých věkové období strava by měla mít odlišné vlastnosti.


  15-25 je toto období menstruační stupně vývoje a zrání pohlavní orgány ženy puberty, jako vaječníková vývoj a produkce hormonů, Deanniny sekrety zvýšit pleťových hladké a bez zkrabacení, ale více ropy, odstranit akné. Toto období z hlediska stravy, měla bys jíst více potraviny bohaté na vitamíny a vaječný bílek hmotnost, jako zelí, pór, fazolové klíčky, libového masa, luštěnin a tak dále. Zejména LUSKOVÁ jídlo, kvalitní bílkoviny, který splňuje lidských potřeb, ale také poskytnout řadu vitaminů a anorganické soli. Během tohoto období, by měla být zvláštní pozornost vhodné pít hodně vody, nebo pít zelený čaj, tak, že nárůst v moči, metabolismus lipidů a pomáhá snížit tváře sliz mastnoty.


  25-30 tohoto období pro ženy vývoje a zrání boom a emoce bohaté, snadno se obavy o dobré a vezmou v úvahu, což vede k nadměrné obličejové svalovému uvolnění, postupně tak, aby se částka a zdá sekrece z Deanniny pomačkaný a podkožní rovněž snížila. Takže ve smyslu strava by měla jíst potraviny bohaté na vitamin c a vitamín b, jako jsou například Shepherd's kabelku, amarant, mrkev, rajčata, sladké brambory, Golden pokrmy, jako čerstvé ovoce a zeleninu, stejně jako hrášek, jedlá houba, mléčné, a tak dále. Snadno jíst spotřebovat tělo vody smažené jídlo. Sčítání, to není pití, kouření jinak by se zdálo předčasné vrásky kolem úst a očí.


  30-40 žen endokrinní a ovariální funkce během tohoto období než před postupně slábla, Deanniny sekrece sníží, snadno se suché kůže. Průměrná žena v oku začala rozvětvený, žvýkací svaly začínají se uvolnit, smát se linie výraznější chuť, nervózní žena, čelo se objeví tmavší podélné vrásky. Stravování během tohoto období, musí jíst živočišné bílkoviny jako libového masa a ryb, zaručit dodání aminokyselin, doplnit sekreční produkt ovčích mazových žláz.


  40-50 tohoto období ženy, zadávání menopauza, ovariální hypofunction, přední mozkový funkci s hypertyreóza, autonomní dysfunkce a snadno vzrušený nebo deprese; víko je snadno vidět black Halo, paroxysmal obličeje vyprazdňování, suché kůže a méně lesku. Lékem je na dietu, jíst více čerstvého ovoce a zelenina, vitaminových doplňků, jako jsou například zelí, řepkový, potherb hořčice, rajče, Shepherd's kabelku, Hawthorn, divoké jujuba, citrony, atd. Cílem úpravy autonomní nervové funkce, inhibice a nižší krevní tlak, zpomalte stárnutí kůže.