Dovoz značkové parfémy kosmetika-name výrobků péče o pleť make-up dárky velkoobchodních prodejen šperků boutique


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Jyi plic je Tchaj-wan založené distributorem velkoobchodu značkou kosmetika, parfémy & dárkové sady obchodu & export do specializovaných obchodů, supermarkety nebo maloobchodních prodejen. Jsme vyhrazenou v vám nabídne široký výběr originální značek ze všech koutů světa. Naše společnost nabízí kompletní sortiment nejvíce stupnice nahoru a ostří výrobků, které zahrnuje parfém parfémy, parfémy pánské perfume、women perfume、mini, péče o pokožku, kosmetické, barva kosmetika, parfémy dárkové sady, kožní péči o dárkové sady, kosmetické gif sady, péči o vlasy, stylu výrobky, péči o tělo, lázně a tělo příslušenství, make-up příslušenství, barva kosmetiky příslušenství, módní ozdoby, dárkové sady, luxusní výrobky, japonský chuť výrobků atd.
Vývozní / Velkoobchod obchodní
Na základě různých kanálů, naši zákazníci mohli rozdělit do dvou kategorií, fyzické (tradiční) a virtual (nově) kanál. Tradiční kanál se skládá z obchodníka, velkoobchodník, kůže, vlasy a tělo péče původní instalace dovozní, Franchisové úložiště, chain store, dekorace corporation, dar corporation, obchodní dům, distributora a přímý prodej. V druhé ruce virtuální kanál je prostřednictvím velkoobchodu s online shopping mall.
V zásadě jsou dva typy našich klíčových zákazníků další menší velkoobchodníků a fyzických úložištích. A vzhledem k různé obchodní objemy obchodování postavy nebo dlouhodobé vztahy spolupráce, by velkoobchodní ceny v těchto dva typy zákazníků.

Naše produkty pocházejí z úvěruschopná vyrábí, agentů nebo obchodní partnery s cílem zajistit jakost produktů a vyhnout se padělky. Nejprodávanější vysoce kvalitní produkty a konkurenční cena jsou naše vlastnosti; tedy Vítejte bratrstvo nebo všech obchodů a povolání, které na našich zákazníků nebo Dejte nám nějaké avíz. Děkuju!

Zavolejte prosím naše kanceláře pro další informace. E-mail
Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
Otevírací doba: AM10:00 ~ PM7:00 (dva dny z každé dva týdny)
Adresa: No.403-2, Okres Tchaj-nan Dawu St., Yongkang City, 710, Tchaj-wan (R.O.C.)

http://www.perfume.com.tw/english/

https://lungjyi.com/
 

neděle 26. října 2008

Oční make-up?Oční make-up?

Tam jsou čtyři druhy běžně používaných očních kosmetiky, oční stíny, oční linky obočí inkoust, a řasenky. Cílem každého z těchto kosmetických přípravků.

Oční stíny kolem očí a nosu na obou stranách, malované oči stereoskopické stínu vytvářejí. Barevné oční stíny barva, šedá, světle hnědá, zelená, modrá, perleťově a další odrůdy. Tvar práškové lisování pevného typu, mastnou pastou a tablet. Lze snadno přenášet a používat. Oční stíny složení je složitější. Kromě tekutého parafínu, lanolin deriváty, bílá vazelínou, mastek a jiné matice, aby se připojily agenta perlový, mikrokrystalická vosk, oxid titaničitý, pigmenty, koření a další látky.

Obočí inkoust pro drozdů nebo Miaomei. V současné době, mnoho z černého oxidu železitého a sazí, léčit tužku nebo tablety jádro, umístěna v tužka typu nádoby používané v pevných práškových produktů.

Okraj horních a dolních řas, tužka na oči jednotné tenká čára podél kontury očí, aby oči jasněji a ukázat kouzlo. Tužka na oči existují dvě kategorie pevných a kapalných typu. (1) pevný typ je rozdělen na tužky typu a prášky. Tužka typu pigmenty s olejem založeného agenta vytvrzení vyrobené z tužky apod., musí mít určitou jemnost, aby pro oko. Zakázáno v sliznice barvivo není k dispozici, by měl zabránit mikrobiální kontaminaci; prášek typu založení blok dodává upraven do tvaru tužky, kresba perem namočenými do vody. Jako o oční linky odstínů svobody, ale méně odolnost proti vodě. (2) kapaliny typu byl rozdělen do oleje a vody. Mastná pero, barviva, vosk rozpustí ve těkavé mastné z rozpouštědla. Jeho krásné, světlé barvy odstraňovač by měla být mastná Face Wash agent. Na bázi vody, tužka na oči je rozdělen do filmového a non-film typu. Nátěr na vodní bázi tužka na oči je jeho ústa barva činidla vinyl acetát, akrylátové pryskyřice ve vodní emulze z výhod povlaku po odpařování, emulzí pryskyřice vytvořit tenký film, odolnost proti vodě, barvivo není úniku, film skrývky skvrny na oko, ne-povlak na vodní bázi tužka na oči je rozpustných barviv ve vosku, a pak nastavte vodu emulgovat a rozptyluje od, snadno sušit, odolnost proti vodě, citlivý na pot a slzy spláchnout.

Řasenka řasy udělat krásné a přitažlivý kosmetiky. Může být rozdělena do pevné řas oleje, mastné oleje a emulze řasy řasenku typu tři. Pevné řasenky barviva, jako sazí, mastnoty a vosku a pak trietanolamin mýdlem nálevem vyrobené použití je založen na malém kartáčkem namočeným ve vodě se rozpustí odstraněny, malované řasy suchá, mastná řasenku těkavých integrace do v izomerizací parafínu obsahujících barviva, řasenka nátěr štětcem, emulze typu řasenky obsahující saze a další barviva vinylacetátu, je pryskyřice emulze dělal stejně snadné, využívání připevněné k nádobě na kartáče.1 komentář:

brandfragrances řekl(a)...

Žena středního věku odejít tmavé kruhy


  Moderní společnosti, spolu s zrychlujícím tempu života, středního věku profesionální ženy často z důvodu obrovské pracovat tlak, není žádné pravidelné jídlo, krátký spánek trvání a nadměrné mozku se změní tvář Gent, kůže rovněž vyrábí různé negativní příznaky, jako například loupání a sucha, akné, nejnápadnější znak je vznik černé oko. Vedle použití jiných než oční maska, oční krém péče o pleť výrobky, jako například, nejpohodlnější a efektivní způsob je použít titulní kosmetiky na pokrytí tmavé kruhy a jiné tváře nedostatky.


  Za účelem dosažení dokonalé krytí efektu, jemné textury, rozmazání snadno concealer je zásadní. Barva musí být stejné barvy čáry concealer, ne-li příliš hluboké nebo příliš mělký vznik nekoordinované bloky barev na tvář nebo se skvrnami. Druhé Nadace, barvu pleti, vhodné pro kůži a údivem jemné, make-up služby účtovány nejlepší kombinace suchý prášek je dokonalý make-up. Jejich Haggard vypadá krásně opět jako nová, brilantní.


  První krytí vady s concealer, vady


  Průzkum využití rtu nebo prstem stisknout bod jak zakrýt třeba zakrýt. Obal tmavé kruhy, konečky prstů barevného nátěru concealer, jemně stiskněte bod na černé oko, dokud se vztahuje. Poznámka: Nepoužívejte série make-up černé nebo modré oko, nebo snadno bude chtít pokrýt tmavé kruhy pocit do popředí. Dochází-li řasenka a vaše oči na stín zmizí, pokud možno dobře oční stíny a concealer, pro lepší výsledky.


  Pak opatrně na Nadaci


  V průměru bod nadace a pak rovnoměrně potažené otevřené až do nadace tak daleko z dohledu. Rozmazání nahoru, a pak pro extrapolaci do ucha, pak postrčila ven na ucho, poslední dotlačit k dolní čelisti krk, vlasy oddělení, zajistěte to vidět na první pohled na Nadaci "hranice". S vlhkou houbu nebo vlhký prst rozmazání se můžete vyhnout nadace po smyslu "limity".


  Konečně suché plné tváře sweep


  Nalijte malé množství prášku v dlani, pak ruční mytí, třít čelem a pak sweep rozsáhlé štětce na nadměrné prášek.